top of page

Česko-Slovenské Čajové Družstvo

Česko-Slovenské Čajové Družstvo

S přihlédnutím k hluboce zakořeněné čajové kultuře a čaje znalé komunitě v České republice a na Slovensku, jsme se rozhodli českým a slovenským milovníkům čaje nabídnout možnost, aby své peníze investovali do kvalitního čaje, místo nákladných mezinárodních dopravních poplatků. Proto nově nabízíme pohodlnou možnost dopravy, speciálně pro naše vážené, české a slovenské zákazníky.

1. Každý měsíc posíláme do Prahy společný balík a nabízíme doručení na libovolnou, vámi vybranou Zásilkovnu v ČR a na Slovensku, za pevnou cenu 3,98€. Alternativně si můžete vybrat osobní odběr v Praze; v tomto případě však není poštovné / balné vratné. 

2. Do poznámky k objednávce prosím napište ID číslo pobočky Zásilkovny, do které chcete objednávku zaslat. Nebo váš zájem o osobní předání v Praze.

3. Žádáme vás o laskavost - hodnota objednávky by měla přesáhnout 19,88€.

4. Objednávky musí být zadány do 25. dne v měsíci, aby bylo zajištěno odeslání před koncem měsíce. Doručení k vám by obvykle nemělo trvat déle než do poloviny následujícího měsíce. Objednávky přijaté po 25. dni budou zahrnuty až do balíku pro následující měsíc

 

Pro rychlejší doručení zůstávají pro obě země k dispozici také obvyklé přímé způsoby dopravy a je poskytována bezplatná doprava pro objednávky přesahující hodnoty 158,00€ (FedEx) a 188,00€ (DHL).

bottom of page